Forest Hotel i Zamek w Przegorzałach to dwa obiekty na Wzgórzu Zamkowym, które wspólnie tworzą urozmaiconą ofertę gastronomiczną. Dzięki temu goście Forest Hotel mają do wyboru kilka miejsc o zupełnie różnym charakterze, które mogą wybrać w zależności od potrzeb i nastroju.

Goście mogą skorzystać z restauracji w Forest Hotel (śniadania) oraz z restauracji U Ziyada (a la carte), która znajduje się na terenie Zamku w Przegorzałach, tuż obok Forest Hotel.

Nasze propozycje menu są dostosowane do smaków gości i miejsca, w którym je podajemy oraz bazują na naszym 30. letnim doświadczeniu w gastronomii.

Od kobiet dla kobiet...

Winne są Kobiety

Od kobiet dla kobiet...

Wyjątkowy event z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich Pań i nie tylko.

Taras z widokiem na las

Na poziomie dolnym w Forest Hotel znajduje się również kameralny taras.
Otoczony lasem, dzisiaj pokazuje Wam swoją najlepszą odsłonę. Jeśli marzycie o wyjątkowym przyjęciu lub weselu w otoczeniu przyrody, to miejsce spełni Wasze oczekiwania.

U ZIYADA RESTAURACJA

Tuż obok Forest Hotel znajduje się Zinar Castle i zmodernizowana, dwupoziomowa restauracja z bezpośrednim wyjściem na Tarasy i Arkady. W jej zupełnie odmienionych wnętrzach, goście mogą rozkoszować się pysznymi daniami, za sprawą autorskiej karty, która została skomponowana na bazie składników klasy premium.

Zapraszamy do kontaktu

REZERWACJA STOLIKA, ORGANIZACJA IMPREZY RODZINNEJ lub SPOTKANIA BIZNESOWEGO

Forest  Hotel

Jodłowa 13
30-251 Kraków