Forest Hotel i Zinar Castle to dwa obiekty na Wzgórzu Zamkowym, które wspólnie tworzą urozmaiconą ofertę gastronomiczną. Dzięki temu goście Forest Hotel mają do wyboru kilka miejsc o zupełnie różnym charakterze, które mogą wybrać w zależności od potrzeb i nastroju.

Goście mogą skorzystać z restauracji w Forest Hotel (śniadania) oraz z restauracji ZIYAD (a la carte), która mieści się na dwóch poziomach z bezpośrednim wyjściem na tarasy i arkady widokowe, tuż obok Forest Hotel.

Nasze propozycje menu są dostosowane do smaków gości i miejsca, w którym je podajemy oraz bazują na naszym 30. letnim doświadczeniu w gastronomii.

ZIYAD RESTAURACJA

Tuż obok Forest Hotel znajduje się Zinar Castle i zmodernizowana, dwupoziomowa restauracja z bezpośrednim wyjściem na Tarasy i Arkady. W jej zupełnie odmienionych wnętrzach, goście mogą rozkoszować się pysznymi daniami, za sprawą autorskiej karty, która została skomponowana na bazie składników klasy premium.

Restauracja Forest Hotel

W dwupoziomowej restauracji Forest Hotel serwujemy zdrowe i urozmaicone śniadania w formie bufetu dla gości oraz organizujemy przyjęcia okolicznościowe.

Taras z widokiem na las

Na poziomie dolnym w Forest Hotel znajduje się również kameralny taras.
Otoczony lasem, dzisiaj pokazuje Wam swoją najlepszą odsłonę. Jeśli marzycie o wyjątkowym przyjęciu lub weselu w otoczeniu przyrody, to miejsce spełni Wasze oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu

REZERWACJA STOLIKA, ORGANIZACJA IMPREZY RODZINNEJ lub SPOTKANIA BIZNESOWEGO

Forest  Hotel

Jodłowa 13
30-251 Kraków

© 2024
Forest Hotel