Forest Hotel i Zamek w Przegorzałach to dwa obiekty na Wzgórzu Zamkowym, które wspólnie tworzą urozmaiconą ofertę gastronomiczną. Dzięki temu goście Forest Hotel mają do wyboru kilka miejsc o zupełnie różnym charakterze, które mogą wybrać w zależności od potrzeb i nastroju.

Goście mogą skorzystać z restauracji w Forest Hotel (śniadania) oraz z restauracji U Ziyada (a la carte), która znajduje się na terenie Zamku w Przegorzałach, tuż obok Forest Hotel.

Nasze propozycje menu są dostosowane do smaków gości i miejsca, w którym je podajemy oraz bazują na naszym 30. letnim doświadczeniu w gastronomii.

Restauracja
Forest Hotel

W restauracji Forest Hotel serwujemy urozmaicone śniadania dla gości oraz organizujemy przyjęcia okolicznościowe. Restauracja znajduje się na dwóch poziomach.


Taras z widokiem na las

Na poziomie dolnym w Forest Hotel znajduje się również kameralny taras.
Otoczony lasem, dzisiaj pokazuje Wam swoją najlepszą odsłonę. Jeśli marzycie o wyjątkowym przyjęciu lub weselu w otoczeniu przyrody, to miejsce spełni Wasze oczekiwania.

U ZIYADA RESTAURACJA

Tuż obok Forest Hotel znajduje się Zamek w Przegorzałach, w którym są rozległe tarasy i arkady z magicznym widokiem na Wisłę, pasmo gór Beskidów i Klasztor Kamedułów. To ulubione miejsce dla wielu gości, którzy doceniają piękne widoki i możliwość relaksu przy pysznym obiedzie, kawie czy smacznym deserze.

Modernizacja Zamku i Restauracji

Nowa restauracja w Zamku w Przegorzałach zostanie otwarta wiosną 2023. Po renowacji restauracja będzie miała około 500 m2 powierzchni, na dwóch poziomach (górny i dolny). Integralną częścią restauracji będą tarasy i arkady widokowe.


Zapraszamy do kontaktu

REZERWACJA STOLIKA, ORGANIZACJA IMPREZY RODZINNEJ lub SPOTKANIA BIZNESOWEGO

Forest  Hotel

Jodłowa 13
30-251 Kraków