Forest Hotel i Zamek w Przegorzałach to dwa obiekty na Wzgórzu Zamkowym, które wspólnie tworzą urozmaiconą ofertę gastronomiczną. Dzięki temu goście Forest Hotel mają do wyboru kilka miejsc o zupełnie różnym charakterze, które mogą wybrać w zależności od potrzeb i nastroju.

Goście mogą skorzystać z restauracji w Forest Hotel (śniadania), restauracji w zabytkowej Baszcie (a la carte) oraz widokowych tarasów zamkowych (bar i kawiarnia), które znajdują się tuż obok Forest Hotel.

Nasze propozycje menu są dostosowane do smaków gości i miejsca, w którym je podajemy oraz bazują na naszym 30. letnim doświadczeniu w gastronomii.

Restauracja
Forest Hotel

W restauracji Forest Hotel serwujemy urozmaicone śniadania dla gości oraz organizujemy przyjęcia okolicznościowe. Restauracja znajduje się na dwóch poziomach. Na poziomie dolnym znajduje się również kameralny taras otoczony lasem.

Zapraszamy!

Restauracja Baszta

Znajduje się zaledwie 150 m od Forest Hotel i serwuje dania a la carte. W Baszcie w ciszy i spokoju od miejskiego zgiełku wypijesz aromatyczną kawę, zjesz pyszną tartę lub zamówisz smaczny obiad.

Tarasy i arkady
Zamek

Tuż obok Forest Hotel znajduje się Zamek w Przegorzałach, w którym są rozległe tarasy i arkady z magicznym widokiem na Wisłę, pasmo gór Beskidów i Klasztor Kamedułów. To ulubione miejsce dla wielu gości, którzy doceniają piękne widoki i możliwość relaksu przy kawie i smacznym deserze.

Zapraszamy!

Restauracja Zamek

Nowa restauracja w Zamku w Przegorzałach zostanie otwarta wiosną 2022. Po renowacji restauracja będzie miała około 500 m2 powierzchni, na dwóch poziomach (górny i dolny). Integralną częścią restauracji będą tarasy i arkady widokowe.

Zapraszamy do kontaktu

REZERWACJA STOLIKA, ORGANIZACJA IMPREZY RODZINNEJ lub SPOTKANIA BIZNESOWEGO

Forest  Hotel

Jodłowa 13
30-251 Kraków