Forest Hotel to również atrakcyjne miejsce na organizację spotkań rodzinnych, jubileuszy, imprez dla najmłodszych oraz komunii i chrzcin. W zależności od charakteru imprezy do wyboru jest kilka sal o różnej powierzchni oraz taras i teren zielony wokół hotelu. Mocną stroną jest oferta gastronomiczna, która bazuje na naszym 30. letnim doświadczeniu.

Przyjęcia okolicznościowe

Jeśli chcesz zorganizować swoje urodziny lub imieniny, świętować awanse lub sukcesy, albo po prostu chcesz się spotkać w gronie przyjaciół, zapraszamy do przestrzeni Forest Hotel.

  +48 784 084 000
  rezerwacja@foresthotel.pl

Imprezy dla najmłodszych

Teren Forest Hotel jest otoczony lasem i ma wiele zielonych miejsc, które doskonale sprawdzają się na organizację imprez i zabaw dla dzieci w różnym wieku. Możesz wybrać jeden z wielu wariantów menu dla dzieci i dorosłych, skorzystać z oferty animatorów, a my zajmiemy się organizacją przyjęcia dla Twojego dziecka.

Chrzciny

Chrzciny nowego członka rodziny, to jedno z najważniejszych rodzinnych wydarzeń, które zasługuje na wyjątkową oprawę, również tę kulinarną. Organizujemy rodzinne przyjęcia w urokliwej atmosferze naszego hotelu, który jest przyjazny rodzinom z dziećmi. Dbamy o komfort wszystkich naszych gości: jeśli na chrzcinach pojawi się spora gromadka już nieco większych dzieci, Forest Hotel może wynająć dla nich animatora, który zajmie się nimi jak nikt inny. Dzięki temu zarówno najmłodsi goście, jak i ci starsi będą odczuwać pełne zadowolenie.

Komunie

To bardzo ważne wydarzenie w życiu Twojego dziecka. Mamy specjalną ofertę rodzinnego menu, by wszyscy goście czuli się uroczyście tego wyjątkowego dnia. Aby mieć możliwość wyboru najlepszej sali na Twoje wydarzenie, skontaktuj się z nami najwcześniej jak to możliwe, by dokonać rezerwacji.

Wzgórze Zamkowe

Poznaj nasze możliwości

Na Wzgórzu Zamkowym jest kilka miejsc, w których możemy zorganizować Twoje przyjęcie: przestrzenie w Forest Hotel, Zinar Castle, ZIYAD restauracja z tarasami widokowymi, czy zabytkowa Baszta. W zależności od charakteru Twojego wydarzenia wspólnie z Tobą wybierzemy najbardziej pasujące miejsce.

ZINAR CASTLE

WZGÓRZE ZAMKOWE
więcej

ZIYAD RESTAURACJA

Zinar Castle
więcej

TARASY I ARKADY

Wzgórze zamkowe
więcej

ZABYTKOWA BASZTA

WZGÓRZE ZAMKOWE
więcej

Porozmawiaj z nami o swoim przyjęciu

Nasi specjaliści zorganizują Twoje wydarzenie

Szukasz innej oferty?

Sprawdź pozostałe nasze obiekty
Poznaj nasze możliwości

Forest  Hotel

Jodłowa 13
30-251 Kraków

© 2024
Forest Hotel