Forest Hotel to również atrakcyjne miejsce na organizację spotkań rodzinnych, jubileuszy, imprez dla najmłodszych oraz komunii i chrzcin. W zależności od charakteru imprezy do wyboru jest kilka sal o różnej powierzchni oraz taras i teren zielony wokół hotelu. Mocną stroną jest oferta gastronomiczna, która bazuje na naszym 30. letnim doświadczeniu.

Przyjęcia okolicznościowe

Jeśli chcesz zorganizować swoje urodziny lub imieniny, świętować awanse lub sukcesy, albo po prostu chcesz się spotkać w gronie przyjaciół, zapraszamy do restauracji w Forest Hotel.

  +48 731 642 173
  rezerwacja@foresthotel.pl

Imprezy dla najmłodszych

Teren Forest Hotel jest otoczony lasem i ma wiele zielonych miejsc, które doskonale sprawdzają się na organizację imprez i zabaw dla dzieci w różnym wieku. Możesz wybrać jeden z wielu wariantów menu dla dzieci i dorosłych, skorzystać z oferty animatorów, a my zajmiemy się organizacją przyjęcia dla Twojego dziecka.

Komunie i chrzciny

To dwa bardzo ważne wydarzenia w życiu Twojego dziecka. Mamy specjalną ofertę rodzinnego menu, by wszyscy goście czuli się uroczyście tego wyjątkowego dnia. Aby mieć możliwość wyboru najlepszej sali na Twoje wydarzenie, skontaktuj się z nami najwcześniej jak to możliwe, by dokonać rezerwacji.

Wzgórze Zamkowe

Poznaj nasze możliwości

Na Wzgórzu Zamkowym jest kilka miejsc, w których możemy zorganizować Twoje przyjęcie: restauracja w Forest Hotel, restauracja w Zamku, restauracja w Baszcie oraz widokowe tarasy. W zależności od charakteru Twojego wydarzenia wspólnie z Tobą wybierzemy najbardziej pasujące miejsce.

Sala bankietowa

Restauracja zamek
więcej

Restauracja

Zamek
więcej

Tarasy

Wzgórze zamkowe
więcej

Restauracja

Baszta
więcej

Porozmawiaj z nami o swoim przyjęciu

Nasi specjaliści zorganizują Twoje wydarzenie

Szukasz innej oferty?

Sprawdź pozostałe nasze obiekty
Poznaj nasze możliwości

Forest  Hotel

Jodłowa 13
30-251 Kraków